Venlo Venray Weert Wessem
Welkom
Missie
Visie
Organisatiestructuur
Onze school
Ouders
Leerlingen
Ambulante begeleiding
Actueel
Nieuwsbrieven
Contact
Vacatures en stage
Veelgestelde vragen
Links
Bedrijfsvoering
Schoolgids
Intranet
Gebruikersgroepen
Welkom

Bereikbaarheid in de zomervakantie
Wij wensen alle leerlingen en hun ouders/verzorgers een fijne zomervakantie toe en tot ziens in het nieuwe schooljaar!
Van maandag 14 juli tot en met vrijdag 22 augustus verzorgen wij vanwege de zomervakantie geen onderwijs aan onze leerlingen.
Op maandag 14 juli, dinsdag 15 juli en woensdag 16 juli en op woensdag 20 augustus, donderdag 21 augustus en vrijdag 22 augustus, zijn wij telefonisch bereikbaar op 077-3217650. Mailen kan ook via: info@dewijnberg.nl

In de tussenliggende weken is de Wijnberg via onderstaande personen bereikbaar:

Voor Unitgerelateerde zaken:
-
Week 29: Imke Brands i.brands@dewijnberg.nl
-
Week 30: Suzan Mulders s.mulders@dewijnberg.nl
- Week 33: Hanneke Melis h.melis@dewijnberg.nl
- Week 34: Joyce Peters j.peters@dewijnberg.nl

Voor Secretariele zaken:
-
Week 29: Manon Peters m.peters@dewijnberg.nl
- Week 30: Dewy Verheijen d.verheijen@dewijnberg.nl
- Week 33: Wilma Lijnders w.lijnders@dewijnberg.nl
- Week 34: Katelijn Engels k.engels@dewijnberg.nl

Voor Management en Organisatie zaken:
- Week 29: Monique Hopman m.hopman@dewijnberg.nl
- Week 30: Bregje Salemans b.salemans@dewijnberg.nl
- Week 33: Esther Beurskens e.beurskens@dewijnberg.nl
- Week 34: Mart Seerden mseerden@plex.nl


Onze Onderwijsexpertise
De Wijnberg is een school voor (Voortgezet) Speciaal Onderwijs (behandel- en verblijfsschool. De Wijnberg geeft onderwijs aan kinderen in de leeftijd van 4 tot 18 jaar die in behandeling zijn bij de Mutsaersstichting. Samen met de behandeling wordt gewerkt vanuit de gedachte ‘Een kind – een gezin - een plan!’.
Het dagelijkse leven en leren van kinderen, in Onderwijs én Zorg, wordt zoveel mogelijk in gezamenlijkheid georganiseerd.

De Wijnberg is een ‘behandelschool’, een school voor (Voortgezet) Speciaal Onderwijs die nauw samenwerkt met onze zorgpartner. Kinderen verblijven tijdelijk op onze school. Wij willen een krachtige bijdrage leveren aan het weer leergeschikt maken van elke leerling, waarna die zijn schoolloopbaan zal kunnen vervolgen in een meer reguliere onderwijsvorm.

De Wijnberg biedt daarnaast als verblijfsschool een plek aan leerlingen waarvan wij denken dat de Wijnberg op dat moment de best passende onderwijsplek is. Ook hierbij wordt uitgegaan van kort-tijdelijke trajecten met regelmatig ingeplande evaluaties om de voortgang van een goed proces te borgen.

Onderwijs wordt gegeven op locaties in Venlo, Venray, Wessem (Roermond) en Weert.
VSO onderwijs wordt geboden op de locatie Venlo.


 




 

Disclaimer